Zaskocz ją. Zaskocz jego.

Proponujemy Państwu zakup niebanalnych prezentów off-road. Propozycję postanowiliśmy urozmaić o dodatkowe atrakcje, często nie związane bezpośrednio z jazdą w terenie. Jeśli chcesz zaskoczyć Twoją partnerkę lub partnera, czymś co wykracza poza utarte schematy skorzystaj z naszej oferty. Jeszcze nikt nie wyjechał od nas niezadowolony. Jak to działa ? Wybierz prezent ktróry chcesz podarować, skontaktuj się z nami, na wskazany adres wyślemy imienne zaproszenie dla osoby obdarowanej. Voucher można zrealizować w okresie 6 miesięcy od daty zakupu.

OFF-ROAD 1h

Prezent w postaci indywidualnego przejazdu samochodem terenowym w trudnym terenie(strome zjazdy,podjazdy, trawersy itp.) w asyście instruktora; sugerowany czas trwania – 1 godzina. W przejażdżce mogą wziąć udział 2 osoby towarzyszące  lub kierujące na zmianę z obdarowanym.

Podczas jazdy pokonujemy jedną z trzech tras w zależności od umiejętności jazdy kierującego.

 

OFF-ROAD 1,5h

Prezent w postaci indywidualnego przejazdu samochodem terenowym w trudnym terenie w asyście instruktora; sugerowany czas trwania – 1,5 godziny. W przejażdżce mogą wziąć udział 2  osoby towarzyszące lub kierujące na zmianę z obdarowanym. Podczas jazdy pokonujemy jedną z dwóch tras w zależności od umiejętności jazdy kierującego.

 

OFF-ROAD 2h

Prezent dla najbardziej wymagających w postaci indywidualnego przejazdu samochodem terenowym w trudnym terenie w asyście instruktora; sugerowany czas trwania – 2 godziny. W przejażdżce mogą wziąć udział 2  osoby towarzyszące lub kierujące na zmianę z obdarowanym. Jazda odbywa się na torze lub w terenie  w zależności od umiejętności jazdy kierującego.

 

WYPRAWA OFF-ROAD

Prezent w postaci 3 godzinnej wyprawy samochodem terenowym z instruktorem, podczas której pokonuje się różnorakie przeszkody (np. przeprawa przez rzekę, stromy teren, piaszczysty teren, lasy). 1-3 uczestników wykonujących wszystkie niezbędne czynności na zmianę : czytanie road-booka, prowadzenie nawigacji, pokonywanie przeszkód terenowych, bagien, stromych podjazdów, wykorzystanie lin kinetycznych, pasów asekuracyjnych, obsługa wyciągarki. Czas trwania  wyprawy 3 godziny.

SZKOLENIE OFF-ROAD

Szkolenie indywidualne z zakresu jazdy terenowej.Całodniowy program skierowany dla osób pragnących nabyć umiejętności niezbędnych do właściwego i bezpiecznego poruszania się samochodem w każdym terenie. Do dyspozycji mamy ok 11ha terenu sprzęt i samochody firmy HillRoad4x4.

Szczegółowy program oraz cena ustalany jest indywidualnie po przesłaniu zapytania.