Dostawa

Jakie są koszty dostawy?

Za wysyłkę nic nie płacisz! Wszystko odbywa się elektronicznie za pośrednictwem e-mail i w pełni zdalnie. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze. Nie musisz martwić się o to czy kurier lub listonosz zastanie Cię w domu. Nie musisz się zastanawiać czy prezent na pewno dojedzie na czas. W ciągu kilku chwil od zakupu pojawi się w Twojej skrzynce!

Jak przesyłamy voucher?

Odbierz swój voucher nawet w dniu jego zakupu! Wszystkie złożone u nas zamówienia wysyłamy mailowo w formie vouchera do wydruku. Po opłaceniu pojawi się na Twojej skrzynce email. Zamówienie jeszcze nigdy nie było tak proste: wybierz pakiet, klikasz, opłacasz i gotowe! Prezent dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby jest już w Twojej skrzynce. Plik ze specjalnym kodem wyślemy na podany przez Ciebie w zamówieniu adres e-mail.

Jak wydrukować voucher?

Voucher możesz wydrukować nawet na zwykłej domowej drukarce. My polecamy na nieco grubszym papierze, aby wyglądał jeszcze lepiej. Potem pozostaje już tylko, radość, przygotowanie odpowiednich na OFF ROAD ciuchów i jazda!

Co jeśli voucher nie pojawił się w skrzynce?

Jeśli e-mail się nie pojawił, poczekaj jeszcze chwilę. Jeśli wiadomość nie przyjdzie, sprawdź folder SPAM. Nie mamy kontroli nad wszystkimi programami pocztowymi. Być może Twój program umieścił voucher właśnie tam. Na Gmail zalecamy sprawdzić również zakładkę „Oferty”. Jeśli do 24h nie wiadomość od nie przyjdzie skontaktuj się z nami. Skorzystaj z formularza na stronie, napisz e-mail lub zadzwoń. Postaramy się pomóc jak najszybciej.

Jak zrealizować voucher?

Sporym atutem naszych prezentów jest czas realizacji. Gdy zakupisz voucher, na jego wykorzystanie masz 12 miesięcy! Takie rozwiązanie pozwala na pełną swobodę i dowolność w wyborze terminu realizacji. Skontaktuj się z nami co najmniej 7 dni przed planowanym przyjazdem. Możesz zadzwonić lub wysłać e-mail. Umówimy się na dokładny dzień i godzinę. Z chęcią też odpowiemy na Twoje pytania. Podpowiemy co ze sobą zabrać i jak się przygotować do wyboistej, górskiej trasy OFF ROAD w Wiśle.